Een grote kring zoals de VGK vraagt om een goede interne samenwerking om alles in juiste banen te leiden. Tal van activiteiten worden voor jullie georganiseerd door het groot praesidium. Er worden ook activiteiten georganiseerd voor je jaar door het jaarpraesidium. Waisdaeenjaarpraesidium? Zij vervullen gelijkaardige functies als het groot praesidium, maar dan specifiek voor je eigen jaar.

1e Bachelor

NaamE-mail
Praeses Nick Praet nickpraet9@hotmail.com
Penning zara bevernage zara.bevernage@ugent.be

margot callens margot.callens@ugent.be
Feest Louisa Vander Plaetse louisa.vanderplaetse@ugent.be

Laurence Levrau laurence.levrau@ugent.be
Cursus Mavis Cavdarli M.cavdarli@icloud.com

Samuel Van Cleemput samuel.vancleemput@ugent
Cultuur Sofie Vanhaverbe sofie.vanhaverbeke@telenet.be

nele Vandenberghe vandenberghe_nele@hotmail.com
Sport Valerie Foqué Valerie.Foque@UGent.be

Sidney Van Leynseele sidneyvanleynseele@gmail.com
BeMSA Justine Donkers justine.donkers@gmail.com

Lindsey Van Raemdonck lindsey.vanraemdonck@ugent.be
SWOP Eline Dejans eline.dej@hotmail.com

2e Bachelor

NaamE-mail
PraesesFreek Van den Bosschefreek_vandenbossche@hotmail.com
PenningEmma Vandeputteemmavandeputte@msn.com

Florian Waerlopflorian_waerlop@hotmail.com
FeestDiane Pavlenkodiane.pavlenko@hotmail.com

Heleen Engelsheleen.engels@live.be
CursusDe Gucht An andegucht@hotmail.be
CultuurHendrik Vercruyssehendrik1607@gmail.com

Daute De Bruckerdaute_debrucker@hotmail.com

Mil Vervoortmillvervoort@gmail.com
SportStijn Verwaerdestijnverwaerde@gmail.com

Tom Fourneautomfourneau@hotmail.com
BeMSAAzarie Victorazarie.victor@gmail.com
SWOPDylan Roaendylanroaen@hotmail.com

3e Bachelor


NaamE-mail
PraesesThomas Van Vaerenberghthomasvaeren1996@gmail.com
PenningElisabeth-Ann Vandenwyngaerdenelisabeth-ann@live.be
FeestEva De Voseva_de_vos@hotmail.com

Lotte Duwaertslotte.duwaerts@ugent.be
CursusMyron DegelaenMyron.Degelaen@UGent.be

Brecht Van der MastBrecht_vdm@live.be
CultuurVan Kerckhove ZeenZeen.VanKerckhove@ugent.be
SportChloë De MeyereChloe.Demeyere@gmail.com

Arnaud bourdaArnaud.bourda@telenet.be
BeMSATessa Van Steenstraetenvansteenstraetentessa@gmail.com
SWOPEllen Loccufierellen.loccufier@hotmail.com

Esther van Ovostvanovost.esther@gmail.com

1e Master


NaamE-mail
PraesesYasnaïa BruneelYasnaia.bruneel@gmail.com
PenningGilles Soenensgillessoenens@hotmail.com
FeestNiels Verlindenielsverlinde26hotmail.com
CursusCharlotte Defrancqcharlotte.defrancq@gmail.com
CultuurMichiel De Moormichieldemoor@gmail.com
SportMichiel Nachtergaelemichiel.nachtergaele@gmail.com
BeMSANika De Wildenika.dewilde@hotmail.com
SWOPLien Ruysschaertlien.ruysschaert@hotmail.com
HalftimeFabian Hendricxfabian.hendricx@hotmail.com

Arno Belpairebelpaire78@hotmail.com

2e Master


NaamE-mail
PraesesEwout Verlyewoutski@hotmail.com
PenningElise Vandersichelelise.vandersichel@ugent.be
FeestAlexander Gallantalexanderfgallant@gmail.com
CursusSigrid fauconniersigrid.fauconnier@gmail.com
Cultuur

SportKlaas Lanszweertklaas_lanszweert@hotmail.com

Simon Lamquetsimon.lamquet@hotmail.com
BeMSALouis SueysLouis.sueys@gmail.com
SWOPNele Van Roynele.vanroy@ugent.be
Stuur een bericht!