Een grote kring zoals de VGK vraagt om een goede interne samenwerking om alles in juiste banen te leiden. Tal van activiteiten worden voor jullie georganiseerd door het groot praesidium. Er worden ook activiteiten georganiseerd voor je jaar door het jaarpraesidium. Waisdaeenjaarpraesidium? Zij vervullen gelijkaardige functies als het groot praesidium, maar dan specifiek voor je eigen jaar.

1e Bachelor

NaamE-mail
Praeses Frédéric Claerhoudtfrederic.claerhoudt@hotmail.com
Penning Mauro Van Den Endemauro.van.den.ende@hotmail.com

Wannes Rendersrenwannes@gmail.com
Feest Seppe Bomeréseppe.bomere@gmail.co

Axelle Hagersaxelle.hagers@live.be
Cursus Emma Sonnevilleemsonneville@gmail.com

Lore Vernijnslore.vernijns@gmail.com
Cultuur Jolien Vangeneugdenjolien.vangeneugden@ugent.be

Elise Humbléelise.humble@ugent.be
Sport Lambertine Maertenslambertine.maertens@gmail.com

Katrien Slabbynckkatrien.slabbynck@hotmail.com
BeMSA Cleo Maescleomaes@live.be

Charles Van De Wallecharles.vdwalle@gmail.com
SWOP Karolina Pisarekkarolina@pisarek.be
Marie Potvlieghemariepotv@icloud.com

2e Bachelor

NaamE-mail
PraesesSidney Van Leynseelesidneyvanleynseele@gmail.com
PenningNele Vandenberghevandenberghe.nele@hotmail.com

Sofie Vanhaverbekesofie.vanhaverbeke@ugent.be
FeestQuinten Steuperaertquinten.steuperaert@ugent.be

Cédric Van Calenberghcedric.v@outlook.com
CursusMarie Mortelémarie.mortele@gmail.com
Lauren Geirnaertlauren.geirnaert@gmail.com
CultuurDavid Van Tommedavid.vantomme@gmail.com

Laurie Gilbertlauriegilbert1650@hotmail.fr
Sport
Lauren Delmezlaurndelmez@hotmail.com

Emma Carléemma.carle@outlook.com
BeMSA
Louis Wauterslouiizzwauters.01@gmail.com

Emiel Bogaertbogaert.emiel@hotmail.com
SWOPJakobien Hermiejakobien.hermie@ugent.be

3e Bachelor


NaamE-mail
PraesesFreek Van den Bosschefreek.vandenbossche@hotmail.com
PenningArne Van den Broeckarnevandenbroeck8@gmail.com

Emma Vandeputteemmavandeputte@msn.com
Feest

CursusAn De Guchtandegucht@hotmail.be
Cultuur
Mil Vervoortmilvervoort@gmail.com

Julien Grammensjulien.grammens@gmail.com
SportStijn Verwaerdestijn.verwaerde@gmail.com
BeMSA
Laure Van Dorpelauravandorpe@hotmail.com
SWOPDylan Roaendylanroan@hotmail.com





1e Master


NaamE-mail
PraesesArnaud Bourdaarnaud.bourda@telenet.be
PenningMira Martensmira.martens@hotmail.com
FeestLotte Duwaertslotte.duwaerts@ugent.be
Matilde De Bruynmatildedebruyn@gmail.com
CursusMyron Degelaenmyron.degelaen@ugent.be
CultuurMatilde De Bruynmatildedebruyn@gmail.com
SportLiesbeth De Volderliesbeth.de.volder@ugent.be
BeMSAThomas Blancquaertthomas.blancquaert@ugent.be
SWOPEllen Loccufierellen.loccufier@hotmail.com
Esther Van Ovostesther.vanovost@ugent.be
Halftime

2e Master


NaamE-mail
PraesesGilles Soenensgilles.soenens@ugent.be
PenningMichiel Nachtergaelemichiel.nachtergaele@ugent.be
Charlotte Deltourcharlotte.deltour@ugent.be
FeestEline van Hauteeline.van.haute@ugent.be
Wies van Eenoowies.van.eenoo@ugent.be
Manon de Loofmanon.de.loof@ugent.be
CursusLaurence Vergisonlaurence.vergison@ugent.be
CultuurArno Belpairearno.belpaire@ugent.be
Jonas Demeesterjonas.demeester@ugent.be
SportSofie Claeyssofie.claeys@ugent.be
BeMSA
Nika De Wildenika.de.wilde@ugent.be
SWOPLien Ruysschaertlien.ruysschaert@ugent.be




Stuur een bericht!