Een grote kring zoals de VGK vraagt om een goede interne samenwerking om alles in juiste banen te leiden. Tal van activiteiten worden voor jullie georganiseerd door het groot praesidium. Er worden ook activiteiten georganiseerd voor je jaar door het jaarpraesidium. Waisdaeenjaarpraesidium? Zij vervullen gelijkaardige functies als het groot praesidium, maar dan specifiek voor je eigen jaar.

1e Bachelor

Naam E-mail
Praeses Lina Roelandt Lina.roelandt@gmail.com
Penning Maxine Graulus maxine.graulus@gmail.com

Najade De Pauw najade@live.be
Feest Artur Damaziak damaziakartur@gmail.com

Thaïs De Witte
dewittethais@hotmail.com
Caro Brys caro.brys@hotmail.com
Cursus Ragna Weytens ragna0606@hotmail.com

Eline Cassiman eline.cassiman@hotmail.com
Cultuur Aurélie Huybrechtsaurelie.huybrechts@gmail.com

Dara De Schutter darads@hotmail.com
Sport Brecht Decuyper brecht.decuyper@ugent.be

Britt Vleeschouwerbritt.vleeschouwer@icloud.com
BeMSA Anse Beeckmananse.beeckman@gmail.com
SWOP
Roselynn De Roeck roselynn@hotmail.be


2de Bachelor


Naam E-mail
Praeses Mauro Van den Endemauro.van.den.ende@hotmail.com
Penning Elise De Baets

Wannes Renders
Feest Paulien BonnyPaulien.bonny@gmail.com

Steffi Fauconniersteffi.fauconnier@gmail.com
Cursus Seppe Bomeréseppe.bomere@gmail.com
Emma Sonneville
Cultuur Katrien Slabbynck

Helena Van De Poele
Sport
Lambertine Maertens

Domien Van HauwaertDomien.vanhauwaert@ugent.be
BeMSA
Charles Van De Wallecharles.vdwalle@gmail.com


SWOP Karolina PisarekKarolina.pisarek@ugent.be
Marie Potvlieghe

3de Bachelor


Naam E-mail
Praeses Cornille Minnaert
Penning Simon Hautekee


Feest Tijs Tournoy tijs.tournoy@ugent.be
Joachim Klein
Victor Maes Victor.maes@ugent.be
Cursus Femke Machtelinckx
Cultuur
Margo Vandenheedemargo.vandenheede@ugent.be
Elke Vandenwalle
Sport Arnaud De Clercqdeclercqarna@gmail.com

Arnaut Vanderlinden
BeMSA

SWOP Josephine De Vliegherjosephine.devliegher@ugent.be

1ste master


Naam E-mail
Praeses Freek Van den Bossche

freek.vandenbossche@hotmail.com

Penning Florian Waerlopflorian.waerlop@ugent.be
Emma Vandeputte emmavandeputte@msn.com
Feest Sarah Delaet

Ophelia De Pryck
Tessa De Weerdt
Cursus An De Gucht

andegucht@hotmail.be

Cultuur Hendrik VercruysseHendirk.vercruysse@ugent.be
Julien Grammensjulien.grammens@gmail.com
Sport Mil Vervoort

mil.vervoort@ugent.be

Stijn Verwaerdestijn.verwaerde@gmail.com
BeMSA Kristen Decommer
SWOP Dylan Roaen

dylanroan@hotmail.com

Halftime Sara De Kinder

Sophie De Block

2e Master


Naam E-mail
Praeses Bram Van BraeckelBram.VanBraeckel@UGent.be
Penning Mira Martens

mira.martens@hotmail.com

Feest
Dana OnderbekeDana.onderbeke@ugent.be

Thomas De Freestthomasdefreest@outlook.com
CursusMyron Degelaen

myron.degelaen@ugent.be

BeMSATessa VansteenstraetenTessa.vansteenstraeten@ugent.be
SWOPEllen Loccufierellen.loccufier@hotmail.com

Esther Van Ovost

Esther.vanOvost@ugent.be