Een grote kring zoals de VGK vraagt om een goede interne samenwerking om alles in juiste banen te leiden. Tal van activiteiten worden voor jullie georganiseerd door het groot praesidium. Er worden ook activiteiten georganiseerd voor je jaar door het jaarpraesidium. Waisdaeenjaarpraesidium? Zij vervullen gelijkaardige functies als het groot praesidium, maar dan specifiek voor je eigen jaar.

1e Bachelor

Naam E-mail
Praeses Lina Roelandt Lina.roelandt@gmail.com
Penning Maxine Graulus maxine.graulus@gmail.com

Najade De Pauw najade@live.be
Feest Artur Damaziak damaziakartur@gmail.com

Thaïs De Witte
dewittethais@hotmail.com
Caro Brys caro.brys@hotmail.com
Cursus Ragna Weytens ragna0606@hotmail.com

Eline Cassiman eline.cassiman@hotmail.com
Cultuur Aurélie Huybrechts aurelie.huybrechts@gmail.com

Dara De Schutter darads@hotmail.com
Sport Brecht Decuyper brecht.decuyper@ugent.be

Britt Vleeschouwer britt.vleeschouwer@icloud.com
BeMSA Anse Beeckman anse.beeckman@gmail.com
SWOP
Roselynn De Roeck roselynn@hotmail.be


2e Bachelor


Naam E-mail
Praeses Mauro Van den Ende mauro.van.den.ende@hotmail.com
Penning Elise De Baets

Wannes Renders
Feest Paulien Bonny Paulien.bonny@gmail.com

Steffi Fauconnier steffi.fauconnier@gmail.com
Cursus Seppe Bomeré seppe.bomere@gmail.com
Emma Sonneville
Cultuur Katrien Slabbynck

Helena Van De Poele
Sport
Lambertine Maertens

Domien Van Hauwaert Domien.vanhauwaert@ugent.be
BeMSA
Charles Van De Walle charles.vdwalle@gmail.com


SWOP Karolina Pisarek Karolina.pisarek@ugent.be
Marie Potvlieghe

3e Bachelor


Naam E-mail
Praeses Cornille Minnaert
Penning Simon Hautekeete


Feest Tijs Tournoy tijs.tournoy@ugent.be
Joachim Klein
Victor Maes Victor.maes@ugent.be
Cursus Femke Machtelinckx
Cultuur
Margo Vandenheede margo.vandenheede@ugent.be
Elke Vandenwalle
Sport Arnaud De Clercq declercqarna@gmail.com

Arnaut Vanderlinden
BeMSA
Quinten Steuperaert
SWOP Josephine De Vliegher josephine.devliegher@ugent.be

1e Master


Naam E-mail
Praeses Freek Van den Bossche

freek.vandenbossche@hotmail.com

Penning Florian Waerlop florian.waerlop@ugent.be
Emma Vandeputte emmavandeputte@msn.com
Feest Sarah Delaet

Ophelia De Pryck
Tessa De Weerdt
Cursus An De Gucht

andegucht@hotmail.be

Cultuur Hendrik Vercruysse Hendirk.vercruysse@ugent.be
Julien Grammens julien.grammens@gmail.com
Sport Mil Vervoort

mil.vervoort@ugent.be

Stijn Verwaerde stijn.verwaerde@gmail.com
BeMSA Kristen Decommer
SWOP Dylan Roaen

dylanroan@hotmail.com

Halftime Sara De Kinder

Sophie De Block

2e Master


Naam E-mail
Praeses Bram Van Braeckel Bram.VanBraeckel@UGent.be
Penning Mira Martens

mira.martens@hotmail.com

Feest
Dana Onderbeke Dana.onderbeke@ugent.be

Thomas De Freest thomasdefreest@outlook.com
Cursus Myron Degelaen

myron.degelaen@ugent.be

BeMSA Tessa Vansteenstraeten Tessa.vansteenstraeten@ugent.be
SWOP Ellen Loccufier ellen.loccufier@hotmail.com

Esther Van Ovost

Esther.vanOvost@ugent.be